אודות שבא

חברת שבא מפעלי מתכת

חברת שבא מתמחה בתכנון וייצור מערכות תבניות יציקה לבטון ובמתן פתרונות לפרויקטים מגוונים לענף הבניה למגורים ולתשתיות בארץ ובעולם.
החברה הוקמה בשנת 1979, המשרדים ומפעלי הייצור של החברה ממוקמים בצפון הארץ באזור התעשיה קריית ביאליק, ובמילואות – כפר מסריק.
בחברה למעלה מ- 220 עובדים מיומנים ומקצועיים במחלקות הייצור, ההנדסה, שיווק ומכירות ותמיכה טכנית.
לאחרונה הורחבה פעילות החברה בשוק הבינלאומי עם הקמת שלוש חברות בנות – בסרביה, בפולין וברומניה, אשר מספקות שירותי השכרה ומכירה של מערכות תבניות מודולריות ליציקה.
נסיונה רב השנים של החברה בענף הבניה, יחד עם איכות המוצרים הגבוהה שלה, לצד השירות והליווי הצמוד ללקוחותיה, הפכו את חברת שבא לספק התבניות המוביל את ענף הבניה בישראל. 

 

מדיניות בקרת איכות

מדיניות בקרת איכות

מערך התכנון והייצור בחברה פועל על פי תו התקן ISO 9001-2015. על מנת להבטיח מוצר איכותי ובעל רמת גימור גבוהה אנו מבצעים בקרה ופיקוח החל משלב התכנון, הייצור ועד ליווי הלקוח בעת השימוש במוצר.

אסטרטגיה ומטרות

אסטרטגיה ומטרות

  • לשמור על מיקומנו כספקית המובילה של תבניות ליציקת בטון בשוק המקומי.
  • להרחיב את הפעילות שלנו לשווקים חדשים ברחבי העולם.
  • להמשיך לחדש ולפתח מוצרים חדשים.
  • להקים חברות בנות בשווקים נוספים.

מחקר ופיתוח (מו"פ)

מחקר ופיתוח (מו"פ)

אנחנו מאמינים שתפקידנו לספק לכל לקוח פתרון מיטבי ומקצועי לכל דרישה. כדי לעשות זאת, מחלקת המו"פ עוסקת בפיתוח מוצרים חדשים ובשיפור והתאמה של המוצרים הקיימים בהתאם לציפיות ולדרישות השונות של הלקוחות, ולא משנה עד כמה המשימה תהיה מאתגרת. אנו יצירתיים עם יכולת חשיבה מחוץ לקופסה, קשובים לצרכי לקוחותינו ויכולים לפתח ולספק פתרונות יחודיים.

מחלקת הייצור

מחלקת הייצור

אנחנו ממשיכים להשקיע בשיטות ייצור מתקדמות ובציוד חדיש על מנת לענות על כל דרישות לקוחותינו בצורה המהירה והטובה ביותר. מכונות ה־CNC המתקדמות וקווי הייצור החדשים הם רק שתי דוגמאות להשקעה המתמשכת כדי להישאר בחוד החנית ולספק מוצרים איכותיים ועמידים לאורך זמן. מחלקות הייצור וההנדסה עובדות ביחד כדי להבטיח שהמוצר המוגמר יעמוד בכל הדרישות ומפרטי הלקוחות.
דילוג לתוכן